Čo je "Aktuálna ponuka"

Čo nájdete v sekcii "Aktuálna ponuka"?

       Vozidlá ponúkané na predaj v sekcii "Aktuálna ponuka" sú vozidlá ktoré sa už fyzicky nachádzajú na Slovensku v našej firme. Sú určené pre koncového zákazníka a sú pripravené k okamžitému odberu. Tieto vozidlá už absolvovali 2 kontroly pôvodnosti a pôvodu, kontrola v zahraničí a predpísaná kontrola originality na Slovensku vykonaná spoločnosťou IRIS IDENT (www.ko.sk). Ak vek vozidla podľa dátumu prvej evidencie prekročil 4 roky, absolvovali tieto vozidlá povinnú technickú kontrolu a emisnú kontrolu s dobou platnosti na 2 roky. Tieto vozidlá sú zapísané v evidencii vozidiel a ako vlastník je zapísaná spoločnosť TrendImpex Slovakia s.r.o.. Majú slovenské osvedčenia o evidencii, slovenské evidenčné čísla, vystavený protokol o kontrole originality, protokol o technickej kontrole a protokol o emisnej kontrole.

       Možnosti financovania týchto vozidiel sú:

  • platba v hotovosti do pokladne našej spoločnosti - v takomto prípade môžete s vozidlom ihneď odísť domov, všetky administratívne náležitosti vybavíme za Vás.
  • financovanie formou leasingu - po predložení potrebných dokladov (Aké doklady potrebujem?) po schválení leasingu (do 2 hodín) a zaplatení akontácie si taktiež môžete vozidlo ihneď zobrať so sebou.

Kompletná starostlivosť o klienta

Kontrola vozidla

Každé vozidlo ktoré predávame, sme pred predajom kompletne skontrolovali a pripravili tak, aby Vám naďalej bezproblémovo slúžilo.

Financovanie vozidla

Ponúkame Vám výhodné financovanie vybraného vozidla a rýchle vybavenie administratívnych náležitostí. Po predložení všetkých potrebných dokladov do 1 hodiny od nás odchádzate vo svojom novom "miláčikovi".

Predanie vozidla

Ak sa rozhodnete pre platbu v hotovosti, každé naše vozidlo z aktuálnej ponuky je pre Vás pripravené k okamžitému odberu. Všetky administratívne náležitosti vybavíme za Vás.